Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook hlásí vysoké teploty..

Dobrý den.. Přicházím s obvyklým problémem lidí..
Čistil sem NB (uvnitř), protože byl vařicí jak na klávesnici tak ze spod..
Tak jsem ho rozebral, vyčistil, přepastoval, ale teplota nechce jít pod 80%..
Nevíte co to může dělat a jak to snížit??

NB:
Lenovo Ideapad Z575 82°
A6-3400M CPU 84°
4GB RAM -
512MB,2GB GPU 82°
160GB HDD 43°

Díky za každou radu :))

Takze.. Vyuziti procesoru bez zatezi je 2-3%.. A k otazce byla pasta nanesena spravne?..
To nevim.. Bylo prepastovano v servisu.. Muze na to mit co docineni HDD z jineho nb a se stejnymi daty?
HDD je totiz sestry a ta mi ho pujcila na praci, takze nechce abych ji tam neco mazal ://..
Jeji nb bohuzel odesel..
Mela tam i svoje drivery k cpu, gpu, chipsetu atd...

Neviem jak to myslis s tym HDD, ak myslis interny HDD s windows, tak mohol byt ten windows uz zavireny (vir moze vytazovat napr. aj len GPU)
Skus tam nabootovat nejaky live linux (ubuntu.cz) z USB sticku alebo CD, ze jaka bude telpota v nom. Alebo nainstal uplne cisty Win (recovery na vyrobny stav).
Preistotu vyber nabijacku aj baterku na minutu.
Vetrak sa toci?

Takze.. Vim moc dobre kde je HDD.. Ale me se znicil hl. Sektor , takze mi nesel instalovat os. Tak sem se obratil na sestru, ktery odesel nb, ale hdd byl funkcni, kdyz jsem ji rekl ze jede, tak jsme zjistili ze se ji zachovali veskery data, a tak rekla ze nic nemam mazat.. A co se tyce reklamace, tak asi tezko budu reklamovat 4 roky starej nb...