Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí Touchpadu

Ahoj všici, neznáte nějaký soft nebo utilitku na vypnutí touchpadu notebooku?
Měl jsem notebook Acer TM 2310 a ten měl na vypnutí klávesovou zkratku FN+F7 ale teď mám VBI Compal HEL80 a tam mi tato funkce hodně chybí. Šlo by to vyřešit utilitkou? Nepujde to nastavit někde we Win XP? Předem díky.

Zdravím, já mám opačný problém mám notebook Acer Aspire 5050 a touchpad mi vůbec nereaguje, zkusím schválně to fn + f7, zkoušel jsem totiž aktualizovat ovladače, přeinstalovat systém, a nic nepomohlo