Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s gafikou asus m3n78-em

Zdravim mam problem s tohle MB, procesor mam AMD Athlon 64 X2 5050e 2.6GHz, ram 2x2GB 800MHz DDR2 nevim jestli mi obraz blbne kvuli vadnemu cipu na desce, procesoru nebo kvuli nastaveni ale obcas se rozkostickuje a rozsype a pc bud uplne zamrzne a nebo me to treba odhlasi... system je UBUNTU 14.04 64bit, zkousel jsem ruzne stress CPU programy a pri testu se nestalo nikdy nic.. glmark2 mi ukazal cca 200 bodu, jak zjistit kde je problem ? diky

HDD by mel bejt v poradku... fungoval uz v jine sestave bezproblemu a navic i podle testu je ok, zkousel sem vymenit procesor i pameti a problem zustava i kdyz se ale projevi jindy a jinak ... treba jen zamrzne obraz nebo vse zcerna a zustane jen mys, takze to tipuju na mGPU, nebo jedine ze by to ubuntu ovladacema, jakmile naistaluju nejaky jiny krom svobodnejch tak to de uplne do haje a zamrzne to jen kliknu na neco v launcheru