Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač - prosím poradit

Zdravím, potřeboval bych se zeptat zda je tento počítač http://www.bohemia-computers.cz/product/353164/BOH EMIAPC-ASUS-herni-AMD-KAVERI-A10-7850K-4x4GHz-8GB- 500GB-DVDRW-AMD-Radeon-R7-400W tak herní jak jej na stránkách Bohemia Computers uvádějí? Zda opravdu dokáže rozjet Battlefield 4 na full HD?

Nemám nějak moc peněz k dispozici a tenhle se mi zdá vzhledem k ceně poměrně výkonný, teda jestli v tom nebude nějaký háček. Nicméně sám se v tom tak nějak extra moc nevyznám, tak fakt nevim zda je ten komp dobrý nebo ne..

V každém případě díky za odpověď

Nic ve zlém, mám zakoupeno to samé a BF4 na FHD jede bez problémů. Dostal jsem lepší desku ASUS A88 a je vidět, že tu píše mnoho lidí co neví ani co je pojem a průjem :-DDD.
Za ty prachy dobrá volba a ke grafice je tam čip R7 a dosahuje výkonu až 4GB DDR3 128bit.
400W se ti zdá moc nebo málo? Na to, že deska podporuje dual grafik a může se dodat další grafika jsem se domluvil na 500W, jelikož uvažuji na R7 260x 2GB DDR5 od ASUS za cca 3500Kč a prodejce má vyzkoušeno s touto sestavou GTA5 . Sice v základu, ale sestava pro GTA5 se pohybují od 18tis výše.
Tak pokud prodáváte rohlíky, nepište ve vláknech o kterých nemáte šajnu :-DDD

• Ono, alternativne, nez se ti podari dat penize bokem na "OS", tak muzes stahnout jeho zkusebni verzi, tusim ze ji MS protahl na 90 dni dle verze (3 mesice, ale necham radeji na overeni), ktery pak jen aktivujes, jdeli o tu samou verzi, nebo provedes po zaloze novou instalaci pozdeji zakoupeného windows.

• Ze stranek Mikrosoftu.
(pokusim se podivat)
• Najdu ti na zkusebni verzi Windows 10, ale POZOR, ""nekteri lidé zde skladaji sestavy, které oficiale nemaji drivery na tento novy OS"", tak bych bych byl opatrny s vyberem HW + OS.
• I pres velkou sanci, ze fungovat bude, bych osobne tuto informaci kompatibility nezanedbaval.

Windows 10 Entrprise
"zkusebni verze 90 dni" => https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluat e-windows-10-enterprise#evaluation_514
Stahly ISO soubor, muzes pomoci "USB/DVD Download Tool 1.0" nainstalovat bud na DVD, nebo USB klic, kde vytvoris BOOTOVACi instalacni zarizeni.

<USB TOOL> : https://www.microsoft.com/en-us/download/windows-u sb-dvd-download-tool
• Tvorba zarizeni je velmi jednoducha, v prvni etape zvolis soubor ISO (ten co stahnes):
[img=/file/view/23447-1-png]http://pc.poradna.net/file/view/23447-1-png[/img]
• A pak na jaké zarizeni ho chces nainstalovat, kuprikladu to USB:
[img=/file/view/23448-2-png]http://pc.poradna.net/file/view/23448-2-png[/img]
• Voilà, spustis <BEGIN COPING>, tvorba bootovaciho zarizeni trva dle PC +- 5 minut :-)

• Stahnes ten soubor ISO (windows ve forme iso), tan soubor ISO pouzijes ve vyse uvedeném softvéru "USB/DVD TOOL" ktery ti vytvori instalacni USB klic a stim klicem, pak provedes instalaci toho windows :-)
• Coz znamena, ze po vytvoreni toho USB klice, zapnes PC, hned pri startu zvolis spustit z USB (tak jak klasicka instalace windows, jestli jsi ji delal, je to opravdu jednoduché) a ten Windows nainstalujes na tvuj HDD.:-)
(samozrejme, instalaci muzes v USB/DVD tools, muzes zvolit DVD na misto USB, postup je zcela stejny)

mne si písal nech zoberiem FX 6300, teraz ti príde ideálne.

• Prosimte, ze z tebe muze vypadnout takova hovezina jsem netusil, zaprvé nikde nepisu o FX6300 (toto CPU bych nedoporucil, to uz spis Intel ia co to ma spolecného s otazkou o socketu, kde ses ptal co vzit na misto Athlon (am2) tak jsem ti napsal, zda neni lepsi volba AM3+, tak nerozumim, proc sem pises také nesmysly, opravdu, jestli mas naké nutkani mit ke me naké komentare pouzij postu, co se nachazi v pravem panelu nahore.
• Klasika, jedna odpoved k tématu, 10 dalsich naké fantas mogoorie :-) Realita je zkratka takova, ze ses spletl, myslel jsis ze jsem to napsal ja, ale nebylo tomu tak, tak ted sem pises to co pises...)

Přemýšlím že zrovna tuhle sestavu koupím.. :) Akorát bych si chtěl místo skříně vybrat jinou, ale bojim se abych třeba nevybral nějakou kam by to nepasovalo, nebo že by byla malá. Tak jestli mám vybírat jen z Middletower(ta původní skříň je právě Middletower) nebo můžu i z něčeho jiného?
Díky, pak už nebudu otravovat