Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem product key

Ahoj,
prosím o radu mám notebook ASUS X55LN-XO163H měl jsem tam předinstalovaný Windows 8.1 nyní jsem upgradoval na Win 10 a chtěl bych si nainstalovat ten Win 8.1 na druhý diskový oddíl ale nemám product key (instalačku už jsem si udělal pomocí programu od MS) nevíte kde bych mohl ten product key najít zespoda na notebooku nic není předinstalovaný systém byl aktivovaný za rady děkuji.

"Keys Recover Portable" zobrazí KEY z Windows 10 a aj to pôvodné číslo z Win 8 zapísané v BIOS.
Nájdeš spustení tohoto softvéru ich najdeš zapísané takto v dvoch riadkoch:
Windows 10 Home - Product ID - xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx (tu sa zobrazí KEY pre aktuálny Windows 10)
Windows 10 Home (from BIOS) - License Key - xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx (tu sa zobrazí pôvodný KEY z Windows 8)
- tieto dva kľúče sú rozdielné.