Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntb do 12 000 Kc

Ahoj potřeboval bych poradit ntb okolo 12 000 Kc, nepotrebuji HW na hry ale rád bych si pustil film v HD kvalite. Potrebuji taky vypalovaci mechaniku a aby byl v cene jiz OS.

• Za jistych okolnosti Lenovo IdeaPad Z50-70 Black s Nvidia <GT 840M>, ale bohuzel ma leskly displej, co ktvému ucelu, sledovani filmu muze byt neprijemné az obtezujici.

Volbou v tebou udané cenové kategorii, jsem si dovil vybrat jelikoz jde o sledovani filmu z nabidky NTB s rozlisenim "FHD":

Acer Aspire E15 Garnet Red : https://www.alza.cz/acer-aspire-e15-red-d2275978.h tm
ROZLISENI : 15.6" LED 1920x1080 antireflexni "Full HD"
CPU : Intel Core i3 4005U Haswell
PAMET : RAM 4Gb DDR3
VIDEO: NVIDIA GeForce 820M 2G
ULOZISTE: HDD 1TB disk, ktery s jeho kapacitou 1000Gb te nebude nejak omezovat :-)

Dalsi moznost, muze byt:
Acer Aspire E15 Titanium Silver https://www.alza.cz/acer-aspire-e15-titanium-silve r-d2368468.htm
Parametry ma pakticky totozné az na:
VIDEO: Intel HD Graphics 4400

Oba dva modely jsou vybaveny : Antireflekcni obrazovkou WiFi, Bluetooth, Čtečka paměťových karet, Optická mechanika, Operační systém :-)

Posledni model, ktery se me osobne esteticky moc nezaujal je: Acer Chromebook 15 White : https://www.alza.cz/acer-chromebook-15-white-touch -d2368236.htm, malé uloziste

• Acer, na multi-médi jde jeste nak privrit oko, jinak na podepreni stolu do garaze :-)
U toho Acer Chromebook 15 White, to bych mozna i radeji zakoupil tablet.
• Ten IdeaPad Z50-70 Black s Nvidia <GT 840M>, by byla nejlepsi volba, ale u NTB ten leskly displej, za chvilku te zkratka stve.

• Nevim pritely, u stolniho PC mam také leskly (bez nakého omezeni) , ale u tech NTB, kdyz vemu priklad, vyjdes s nim ven, potrebujes neco dodela do prace, sednes si do restaurace na zahradku na kafe (pivo) a muze se stat, ze musis obrazovce delat rukou stin, aby jsi mohl dopsat text, nebo email, neco precist. U matnych displeju, je to podstatne nissi.

Tak to už je lepší to Lenovo ne?

• Z tech 3 urcite, ale nevim, kdyby tazatel rekl ze mu to nevadi tak jo, ale jenom tak mu to predhodit...nevim no, nekterym tento typ displeje vadi hodne ::)

Vis co, udelame to nasledovne, nechame tazately odkaz a at se rozhodne, nebo procte naké recenze:
Lenovo IdeaPad Z50-70 Black https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z50-70-black-d2 417678.htm?o=2

• Jestli ti nevadi lesklejsi displej tak : Lenovo IdeaPad Z50-70 Black https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z50-70-black-d2 417678.htm?o=2
• Proc vybiram tento, protoze v této cenové kategorii a jelikoz chces sledovat filmy, je lepsi FHD (1920x1080) jak HD (1366x768).
Divatelné to bude, ale <FHD> ma prece jen lepsi kvalitu obrazu :-) (to je jak kdyz si fanda poslechu hudby, koupi MONO audio sestavu :-p )