Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze smazat složku / již není umístěna v C:\

Dobrý den,

prosím o radu. V počítači na disku C:\ mi ESET našel ve složce s názvem move 5 virů.

Když dokončil scan, celou složku jsem dal skartovat, ale zbylo tam pár souborů a teď je nemůžu za žádnou cenu vymazat z počítače. Mám os WIN 7 Home Premium.

Pokaždý když dám odstranit píše to tyhle hlášky.

wmmhp4.jpg

2zivtpf.jpg

Moc díky za jakoukoliv pomoc, ta složka mě už pěkně se*e.

tak pisu se zpozdenim - nabootoval jsem win7 a pres active boot sem se pokousel tu slozku move smazat ale chybova hlaska byla uplne stejna jako kdyz jsem to zkousel normalne. uz si fakt nevim rady. pc sem projel asi 3 antivirakama a melo by bejt cisty.

a jak tu nekdo psal ze tam ta slozka ve skutecnosti neni ale ja ji vidim tak to mi prijde divny, protoze po restartu nebo po vycisteni PC se tyhle polozky mazou a mizej.

jinak v ty slozce sou naky este nejaky soubory, celkove ma velikost nakejch 3,5 MB.

ale zaboha nejde smaznout.

Vyriešiť sa to dá dvoma spôsobmi.
1. Spustite vo Windows "Kontrolu disku C:" (scandisk). Kontrola opraví chyby na disku a potom ten priečinok odstráňte (ak tam ešte bude).
[http://imgbank.cz/images/2015/08/18/Win_81_scandis k.jpg]

2. Spustite systém v núdzovom režime a odstráňte celý priečinok.