Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook z druhej ruky ?

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či sa vyplatí kupovať notebook z druhej ruky bez záruky samozrejme ... pretože mám obmedzený finančný stav na 500-600 euro a chcel by som si kúpiť notebook na ktorom sa aj trochu pohrám ... minimálne lol ,wow ,cs prípadne dáke lan hry --- notebook kupujem lebo idem na vysokú školu. konkrétne rozmýšlam nad týmito:
1. Toshiba Satelite L50-A 1DN -- 500 euro
2. Asus X751LK-TY020H,i5 2,7Ghz 24Gb SSD -- tento má ešte záruku do 2017 za 600 euro
3.Lenovo IP G500S 15,6 - 450 euro
Za vaše odpovede ďakujem
Změna kategorie, původně: Software (karel)

ASUS - vypadá nejlépe a řekl bych, že bude i nejvhodnější (17 displej je dobrý, pokud se to moc nenosí. Pokud je to ntb kvůli tomu, že se odveze na kolej a pak na víkend zpátky a jinak se nepřenáší, je to dobré. Pokud to je ntb aby se to tahalo denně do školy, je to blbost.) a má nejlepší grafiku. Taky vypadá v dobrém stavu.

Lenovo - nebrat, grafika bude tak na zmíněný solitare.

Toshiba - já bych si dneska 15" s tímhle rozlišením nekoupil. Ale to je asi na každém.

2,5kg denně do školy?

Ten ASUS má 2,8kg, takže hmotností už to je skoro jedno, stejně budeš přepadávat na stranu s taškou.

Na denní nošení to chce nějakou 11" srágorku co váží kilo a umí jenom Office.

Stejně bych radši ten ASUS jak tu Toshibu. A že to nebere... Je skoro 10 hodin, třeba to zvedne zítra.

Vy asi nechápete že chcem notebook na bežné používanie a nie notebook kde rozdýcham najnovšie hry na full hd ešte 3 roky potom stačí mi aby im tam išli paŕ zakladnych hier ako som vypísal vyžšie na spŕijemnenie si večerov na intráku. A do 500 euro kúpim akurát tak pentium alebo i3 kde môžem naozaj hrať míny, tetris