Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit, zda je v ntb volný slot RAM

Zdravím, existuje nějaký software, který mi ukáže, zda mám v notebooku volný slot na RAM? když jsem ntb vybíral, tak sej to zjišťoval a mělo by to tak být, ale rád bych se přesvědčil...stáhl jsem si HWiNFO a ten mi ukazuje pouze tu jednu RAM a info i ní ;)
Děkuji

Odpovědět na otázku

neni to tak jednoduche... ;) kdyz ho otevru, stratim narok na zaruku si myslim...btw ted to sice neni ten pripad, ale posledne jsem mel pc, u ktereho se k RAM bylo mozno dostat pouze zeshora...klavesnice, repr., touchpad pryc...atp...