Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s načítáním CD her

Dobrý den. Mám takový probém. Když chci nainstalovat Zaklínače 1 Rozšířená edice, tak se mi nechce CD vůbec načíst. Stejný problém jsem měl i u Gothic Coplete Colection, ale tam si nemůžu vzpomenout jak jsem to spustil pak. Jak jsem zjistil, tak mi to nechce spouštět hry od COMGAD. STALKER SoCH a CoP nemám od nich a jde mi to v pohodě načíst, ale Zaklínače a Gothic mám od nich a nejde mi to, ale na disku tá hra je, kámošovi to našlo. Nevíte co s tím může být? Děkuji za pomoc. (Hry jsou originální) značka DvD mechaniky nevím kde najít.

Ty CD jsou originál nebo vypalovaný?
CD jdou na jiný mechanice (v jiném PC) přečíst?
Pokud ano, může už Ti odcházet mechanika (slábnout laser), nebo je třeba ji vyčistit.
Pokud ne, odchází nikoli mechanika, ale právě ty CD.

CD jsou originál koupený z obchodů.
Jdou, zkoušel jsem na bráchovým notebooku.
Dobře. Díky za info. Pokusím se někoho poptat kdo s tím umí, aby mi to vyčistil :)
CD hry jsou čistě koupené. Gothic je asi tak 3 měsíce starý a Zaklínače mám den. Od kámoše.. ale ten taky jde, takže asi mechanika. Díky moc :)