Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj - výkon

Dobrý den,

chci se zeptat, co by udělala grafická karta, která má doporučený výkon zdroje 600W na zdroji co má 500W? :D
Měl bych grafiku GAINWARD GTX 580 3GB DDR5 Phantom, ale je u ní napsáno : Doporučený výkon 600W. A můj zdroj má 500W. Vadí to hodně?
Můj zdroj: produkt

Díky za odpověď.

Procesor neuveden, takže za předpokladu 100 TDP procesoru bude max. spotřeba celé sestavy v zátěž testech přes 400W.
Ta pažravá g.karta má 244 TDP a je potřeba 1x6pin + 1x8pin napájecí konektor, takže ten nic moc zdroj více méně stačit nebude neboť -

[http://www.mygarage.ro/attachments/unboxing/149709  d1307438189-unboxing-fortron-hexa-500-]

má jen 2x 6pin a výkon na +12V větvích 408W = pojede v zátěži na doraz a brzy ukončí svojí pouť.
(je potřeba alespoň Season 520W)