Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Directx error-SLI

Zdravím mám zapojené 2×970GTX do SLI po chvíli hraní se hra vypne napíše ´Directx Error Rendering E_Outofmemory´atd. a když SLI vypnu tak to nedělá.:-/ Je to konkrétně u hry Battlefield Hardline.Nevíte někdo jak to vyřešit. Je to na PC s Windows 10 64bit Pro. Díky

• Sel by "SCREEN" z biosu, kuprikladu jak mas nastavené PCIe etc, doporucil bych ti (nevim jakou mas zakladni desku) ale nemichat Sloty PCIe s GEN2 + druhy GEN 3 a podobne, to uz je dej radeji oba dva na GEN2, jeli mozny profil 16x16 neni na skodu.
• V nastaveni napajeni, zrus volbu "setrice".

zdravím tak profil šetřiče napájení pci-e jsem vypnul,ale žadná změna,potom jsem změnil profil akcelerace na režim jednoho monitoru a po chvíli hraní to vypadá ok ;-) uvídím po delší době.Ješte bych měl dotaz ohledně toho šetřiče napájení mám jej vypnout nebo zapnout jaký má význam a co bude lepší. díky

Je to problem ovladacov konkretne nieco s SLI, citaj tu:
https://forums.geforce.com/default/topic/867159/ge force-drivers/win-10-battlefield-4-gtx-980-sli-out -of-memory-crash/
https://forums.geforce.com/default/topic/865284/ge force-drivers/official-windows-10-355-60-game-read y-display-driver-feedback-thread-8-13-15-/
"Windwos 10 - Known Issues:
-Some games may crash with out of video memory error when running in SLI mode
-ShadowPlay captured video doesn’t play back on Windows Media Player at 4K 60 fps.
-[SLI, Batman: Arkham Knights] Severe stuttering seen, especially in indoor scenes, when the game is running at 4K resolution and NVIDIA Gameworks settings are turned on.
-[SLI, Batman: Arkham Knights] Random flickering occurs in the game if SLI is enabled.
-[Batman: Arkham Knights] Stuttering occurs and performance drops after shadow quality settings are toggled.
-Blank screen observed on an ASUS Tiled display when system resumes from shutdown or hibernation with Fast boot option enabled from BIOS. "

Mam ten isty problem s SLI vo BF4 a BF3. Skusal som aj beta ovladace 355.78, bohuzial zatial nic nove a problem pretrvava, takze musis pockat na opravu.:(