Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook rada

Dobrý den přeji,

Potřebuji poradit s výběrem notebooku od Vás odborníku. Zde je porovnání: https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=NC107e3d2;NC10 4c2f5;HPCN1012w2;

Notebook budu používat hlavně na grafické práce a proto se osobně přikláním spíše k E 15 s 8GB, jelikož má M265 128bit(32GB/sec), oproti ostatním 64bit(16GB/sec). Ale nevím jak je to s těmi jádry.
Takže prosím o Váš názor. Děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

a použití například pro Autodesk Showcase.A pokud si dobře pamatuji tak že: "programy pro grafické práce zpravidla využijí větší množství jader pro konečný render náročné scény, zatímco pro real-time náhledy je spíše důležitý vysoký výkon menšího počtu jader (4 jádra minimálně). "

Takže jak je to s těmi jádry? Je střed tedy ten co jsem psal? Děkuji