Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10

Zdravím
Dnes mi začala zlobit nabídka Start a nejde mi otevřít vpravo dole na liště seznam událostí...
Zkusil jsem v zabezpečení a údržba zapnout funkci Automatická údržba, ale už mi to běží skoro 3 hodiny a pořád se to nezastavilo...
Vyčetl jsem tu také, že bych měl spustit příkazový řádek jako admin a napsat sfc /scannow ale dokud mi běží ta údržba tak mi to píše Another servicing or repair operation is currently running..

Jen se chci zeptat má smysl nechat to stále běžet nebo to mám přerušit a zkusit ten příkaz z příkazového řádku? Mám obavy jestli to tím ještě víc nepokazím ? A nebo mne zajímá která z uvedených věcí mi spíše pomůže ?

Nepomohlo ani jedno zkusil jsem restart po dokončení příkazu sfc /scannow a nabídka start se stále nezobrazuje ani hlášení o událostech a do toho ještě přestalo fungovat STORE .. píše aplikace se nedá otevřít ( s aplikací windowsstore blblabla jsou problémy. Poproste správce systému, aby vám pomohl s opravou nebo přeinstalací)
Nějaké nápady co dál zkusit ?

Řekl bych, že znefunkčnění sytému je z největší pravděpodobností způsobeno právě použitím tohoto softu (Adv System Care). Je to takový znefunkčňovač jedním kliknutím.

Chyby v registru pro čističe jsou např:
přípony, které nemají přiřazenu aplikaci
odkaz na knihovnu, ktera v systému není
odkaz na dříve otevřený soubor, které je mezitím smazaný
atd.

Nic z toho systému nevadí. V registru jsou miliony záznamů a on najde nějaké desítky (stovky podobných).
Ty záznamy nic nedělají, neškodí. Když máš v knihovně knihu, která popisuje opravu kombajnu, který nemáš, taky ta kniha neškodí. Když nepotřebuješ opravovat kombajn, tak si knihy nevšímáš a stejně tak je to s takovým záznamem v registru. Horší situace je, když tu knížku spálíš a druhý den ti přivezou rozbitý kombajn. A právě tak se chvají tyto čističe.

Vyřešeno :) Díky za vaše rady ohledně čističů... odinstalováno ! ... windows jsem dal obnovit z dvou denní zálohy a vše opět jede jak má :) Problém vyřešen díky ... BTW už nikdy nechci žadný system care a podobný hovadiny ! :) Přeju hezký den :) Opravdu to posral ten prog. na windows čištění... akorát nevyčistil nic jen to posra...

Beru CCleaner jako čistič diku - dokáže smazat i temp soubory programů mimo MS a uživatel se o to nemusí starat.
Ale už z něj nepoužíváj čistič registru a další nástroje. U zásahu do registru to není jen tak kliknout a "opravit", ale už musíš vědět co děláš a zkontrolovat, co vybral pro "smazání".