Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP Kamera DBpower,nefunguje mluvení z pc přes kameru/talk button/

Zdravím, můžete mi poradit s nastavením IP kamery DBPower HD025P. Nemohu zprovoznit mluvení z mikrofonu v pc přes kameru/ talk button/. Poslech z kamery do pc funguje/audio monitor/. Video funguje v prohlížečích Firefox, Opera, Safari. v Chrome a IE video nefunguje. ActiveX jsem naistaloval. V nastavení audio jsou kodeky G.711 a G.726. Mluvení z pc do kamery fungovalo pouze 1x/talk button/. Děkuji

skontroluj si, či je v nastaveniach IP kamery povolené dvojcestné audio (FullDuplex audio), poprípade skontroluj úrovne hlasitosti reproduktoru a citlivosť mikrofonu (IP kamery), priamo v menežmente IP kamery, niekedy aj triviálne nastavenie zostane omylom nepovšimnuté, ak to stále nepôjde a ak je to možné, reset kamery do továrens. nastavení, pozrel by som si manuál od výrobcu, ideálne stiahnutý priamo z webu výrobcu IP kamery...