Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola PC sestavy do 15tis

Ahoj lidi,
kamarád mě požádal o doporučení PC sestavy do 15-ti tisíc na nějaké ty starší hry typu Mafia 2, Metro, Wolfenstein, CoDčka, Battlefield a pár stategií - nepočítá, že s takovýmhle rozpočtem si zahraje na plné detaily. Něco jsem dal dohromady, prosím to jen zkontrolovat. Podmínky byly jen peníze a malá skříň, tak aby se mu vešla do stolu - šířka i výška je ok, ale hloubka stolu je 45cm i s kabely, tak proto formát mATX a malá skříň. Systém počítám, že si nějak sežene, podmínkou nebyl. Je všechno ok, nebo byste něco vyměnili?
Díky a odpověď!

Jo, však já si necham poradit :-)
Nějaké zkušenosti mám, ale už je to pár let a vypadl jsem z obrazu - slyšel jsem, že kvalita zdrojů jde dolů, ale jak konkrétně nevím. Já bych to jen nechtěl podceňovat, přece jen na zdroji by se šetřit nemělo. Kromě toho, co je na té mojí navrhované sestavě špatně, že jsi to celé překopal?

Na poradně je hned úvod o zdrojích ,i když vypisuješ hry který hraje pořád to máš lepší postavit i v tý ceně na lepší GPU a zbytek nějak podřídit.Asi tak sestava tady od M-Pola www.alfa.cz,chladič CPU nutně nepotřebuješ,zdroj když vemeš ten Chiftec a seš na ůplně jiný sestavě za patnáct a něco,otázka pak ještě najít malou case s podporou ATX MB.

Aha a na to si přišel jak že vím všehno od M-Pola seš snad telepat? Si jako myslíš že je tohle jediná poradna na netu a nikde nejsou žádný testy atd nebo co? Vyjádřil jsem se k jeho názoru že je Chiftec shit a ty tu seš schopnej napsat jenom tohle jak primitiv.A ty si tu teď hraješ jako na co,k tématu nic nemáš a tvůj koment je tu akorát k hov...hlavně že sis tu pobrečel.

Chalpe vzpamatuj se, sambilionk se tu už nějákou dobu snaží lidem poradit a pomoci, tak jak se chováš k němu tak on se chová k tobě z vlastní zkušenosti. Lidi kteří tady do toho vráží tolik volného času by měli dostat poděkování a úctu všech kterým kdy poradili.. Takovýmhle hejtům se musí jen zasmát :)

Môj návrh http://www.czc.cz/116668,112017,150136,110330,1435 41,131206,174151,105970,139158/kody
15 594 Kč
Oproti i3 je FX 6300 oveľa lepší v aplikáciach kde požadujú viac jadier, na jedno jadro je lepšia i3, ale ak kamarát nehráva len World of Tanks i3 je na nič. Ak chceš presne za 15 000 daj preč chladič a zatiaľ môžeš byť na boxovanom, pozdejšie dokúpiš.
Ak nemáš napájací kábel na zdroj, tak ho môžeš kúpiť, ku zdroju nie je v balení.