Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čierna obrazovka po reštarte

Ahoj,dnes v noci som trávil čas na nete počúvaním hudby,hraním hier,no zrazu som dostal náhly reštart z ničoho nič..tak som PC resetol,dostal som sa do menu kde Vám vypisuje že Windows bol neočakávane vypnutý..no a pritom sa znova reštartoval,a teraz sa PC pusti,vetraky sa točia,všetko vyzerá byt ok..akurát zostávam na Black screen s nápisom no signal..neviem čo sa stalo,skúšal som ho reštartovať viacero krát,skúšal som všetko odpojiť,znova pripojiť a nič..stále len čierna obrazovka s no signál..naozaj netuším,čo s tým PC je...či to je grafická karta,zdroj alebo HDD.. Prosím o pomoc,pretože naozaj neviem kde je problém..grafická karta nerobila žiadne artefakty predtým,než sa to stalo.

PC:fx 6300,gtx 660,8gb rám,seasonic 500w

Vopred ďakujem za odpoveď.

Vadne moze byt zdroj, doska, reset tlacitko, nieco skratuje o kejs, apod.
Od dosky mozes vsetko odpojit (aj draty od kejsu) nechat len zdroj CPU a RAM, zapnut pinzetou o PWR piny ci sa zapne. Skusit vypnut z 230V na minutu, pripadne aj clear CMOS.
P.S. a ked chces vediet ci funguje dana minimalna konfiguracia tak bud s integrovanou grafikou alebo tam pripojis klavesnicu a skusas numlock. Ak funguje skusis to potom aj s externou grafikou.

Takže som si na 100% istý,že problém je v grafike alebo v monitore..PC funguje normálne je to aj počuť,stlačil som enter a začal bootovat do systému už to poznám podľa zvuku..monitor nič nezobrazuje..Inak,keď som dával preč redukciu na vga kábel tak som si všimol že to je ohnuté a nedá sa to už pripojiť naspäť... Tak som dal hdmi kábel z ps3 ale stále nič..aj keby zmením prípojku z vga do hdmi tak by som sa aspoň do biosu mal dostať,nie?

Nema ta doska integrovanu grafiku? Ak ano tak vytiahni grafiku z PCIe a monitor strc do integrovanej.
Ked tam ten monitor alebo TV cez HDMI strcis spravne, a nic ine, tak by to malo nabehnut aspon pocas bootu na ten HDMI. Win nemusi prepnut automaticky tam potom skus mackat Win+P na prepinanie displayov.

Nemám integrovanú...mám ešte 2.graficku kartu tak asi vyskúšam tu...ale totálne to nechápem predstav si že si na nete nieco kukáš zrazu vypne obrazovku PC sa začne reštartovať dookola keď ho resetnes manuálne tak už nenabehne obraz..zvláštne že by tak natvrdo odišla grafika? Ale tu grafiku mám len pól roka...