Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichá klávesnice a kvalitní klávesnice

Zdarec lidi,
vybírám si novou klávesnici a rád bych věděl Vaše zkušenosti.
Hledám klávesnici s multifunkčními tlačítky na ovládání hlasitosti a hudby a popřípadě i uvádění pc do spánku a tak. Je mi až skoro jedno jestli bude herní nebo kancelářská.
Ale HLAVNĚ aby byla pohodlná na psaní A PŘEDEVŠÍM ABY TLAČÍTKA NEDĚLALA RÁMUS. (Přítelkyni to někdy probudí a to do toho vůbec netluču. :-D)
Kvalitní a fakt že nemusím tlačit na jednotlivá tlačítka nějak silněji aby to zareagovalo je samozřejmostí (prostě lehce ťuknout do klávesy a je napsáno)...

Díky za Vaše sdílené zkušenosti.

ehm...no na toto téma bych se rozepsal, ale administrátor by mě tady už zakázal.

Strčit přítelkyni špunty do uší?? :-d Už jsi někdy zkoušel jezdit na rozzuřeném býkovi? :-)

:-D Je hlasitá, že i mě to občas vadí :-D (ta klávesnice)

Lepší je hlasitá, než žádná. Samozřejmě stále mluvíme o klávesnici!

Já u klávesnic preferuju vyšší zdvih kláves, abych nemusel přemýšlet, jestli jsem klávesu už stisknul, anebo ještě ne. Zároveň ale taky chci, aby byla - alespoň relativně - tichá. A chci bytelnou, aby mi při psaní neutíkala pod rukama. Měl jsem vždycky klávesnice za pár stovek (KME, Chicony), ale ti darebáci je prostě přestali vyrábět. Ne, že by nedělali klávesnice, ale už nedělají "ty moje". A já se děsím, až mi dojde tady ta moje stávající.

Teda moje bývalá Logitech G710 ač jsem si extrémně hodně přenášel a to po dobu 2,5 let a tím pádem pracoval s klapkamy furt, tak je dodnes naprosto v luxusním stavu. Klapky neupadly, nevrže ani nic takového. Aktuálně mám G910, tak uvidíme jaký to bude zázrak. Zatím spokojenost a je určitě pohodlnější než G710. :)