Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir v mobilu

aplikace HwIME Pinyin Pack je klasifikována jako potenciálni nežádouci program.tato aplikace byla v telefonu predinstalovana dodavatelem a nelze ji odstranit

již dlouho mám avg v mobilu a nikdy nic podobneho nenalezl
mohl by mi nekdo poradit co s tim?jsem laik a nevim co to znamena
hrozi memu mobilu nejake nebezpeci?nejde to nijak odstranit,mam jen moznost v AVG ignorovat to

To říkaj děti který neuměj jednou za týden vymazat cache a nastavit si Android na optimální nastavení...
Mimochodem co máte všichni s tím sekáním Androidu? To je jako reklama na jablka nebo co? Ne že bych Android nikdy neměl...

Ten antivirus odinstaluj, teda pokuď nechceš být ovečka co čte a sleduje noviny kde nazývají "odborníky" normalní lidi který si myslí že když umí nainstalovat Minecraft bez viru tak jsou cool, antivirus na mobilu je k ničemu ale kdo chce rychleji vybít baterii a zpomalit Android vřele doporučuji nainstalovat !

Jaké sekání? Mám Lenovo tablet za 4 tisíce a při přecházení ploch mám 66FPS v pohodě, World of Tanks Blitz mi jede na 40-50FPS pohoda, kdyby ten iOS neměl tu jednu výhodu která automaticky hodí nízkou prioritu aplikacím (většině případů antivirům čističům atd...) který jsou na pozadí tak by se taky sekal, tajto Android nemá a kdo si ho zasere ať pyká, já zastáncem Androidu budu furt.