Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kde je ted servis notasu ASUS ??

Mam problem s novym Asusem AJ6E. Pri provozu na baterie se rozsype display - notas pritom jede dal.
Servis co je v zarucnim sesite na tel 596 766 888 hlasi porad ze nemaji pracovni dobu - na netu jsem se docetl ze to presunuli jinam. Na cisla 596 766 901 - 902, 903, 904 jenze vsechny hlasi ze neexistujou ....
http://www.czechcomputer.cz/art_doc-8925FF831D4CF4A DC1257213003BC7BB.html

Jediny co jsem nasel je formular pro objednani svozu
pickup.asp
otazka je jeslti je ale funkcni.

Navic v zarucni karte je ze se musi registrovat do 30dnu od nakupu na webu ASUS, tam nikde ale na registraci nic neni ....3-[

Reklamoval jste ted nekdo ASUS, poradte kde ?
Pripada mi to ale cely desne neprofesionalni, kam se hrabou na servis ACERu....:-/:.(3-[
dik.

tak ten kontaktni formulat fungoval. Ozvali se mi z tohoto kontaktu emailem

SIL Eastern Europe a.s.
Těšínská 1970/56,
710 00 Slezská Ostrava

tel.: 596 253 670
fax.: 596 253 699

Do tydne byl notas opraveny zpet s tim ze jen updatovali BIOS ... Snad to bude ok.