Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire

Dobry den,prosim o radu.Mam notebook Acer Aspire 5741G,je 4 roky stary.Nejde spustit.Vzdycky se jen zapne rozsviti se svetylko zapnuti,spusti se vetrak a zase se vypne.To se opakuje nekolikrat za sebou a pak se vypne uplne...nemate s tim nekdo prosim zkusenost?Nevim zda ma cenu nechat opravovat.Dekuji za odpovedi.

Ide o to skusit to bez nej. Zdochnut v tom notebooku mohlo cokolvek, idealne je najprv skusit RAM po jednej v roznych slotoch. Oprava sa moc neoplati ak to uz neni v zaruke. Mozno predat na diely.

P.S. skusil by som preistotu aj iny zdroj na test. so stejnymi parametrami samozrejme (alebo to odnes niekam nech len skusia iny zdroj ze ked to pomoze ze kupis a ked ne tak nic)

Nestaci nic nabehnout,hned se vypne a zase zapne a vypne...treba desetkrat po sobe.Uz se to stalo jednou asi pred pul rokem.Kamarad se dival a rikal ze zakladovou deskou to asi nebue ze by nenabehl vubec.Pak se vzpamatoval a sel a ted uz nic.Druhy kamarad zase rikal ze to muze byt chlazeni.Obcas tam u ventilatoru jako by zapraskalo.Nekdo radi vyhodit nekdo dat opravit,pry to muze byt banalita.Tak nevim...