Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pád HDD

Zdravím.
Známá se na mě obrátila s problémem, který je asi nad mé možnosti.
Spadl ji na zem externí disk. Po připojení k PC se roztočí a v zařízeních. V Tomto Počítači ale ne.
Budu rád za každou radu. Pokud jsem něco zapomněl uvést, tak mě prosím omluvte.
Díky.

niektore externe disky sa daju rozobrat a vybrat ten disk co je vnutri.
Pravdepodobne sa jej ponicilo len to telo vcom je ten disk zapojeny.
---
Ale moze byt ze sa ponicil aj disk = treba to jedine rozobrat a vybrat ten disk ak sa to da lebo nie kazdy externy disk sa da ten disk z vnutra vybrat !
Vyskusaj a uvidis.. alebo nech to da do servisu.
Alebo to skus aj na inych pocitacoch zapojit.

To si ale pozriet musi, ptz to je prva vec ktoru si mas pozret ked nemas disk v tentopocitac (a mas v spravci zariadeni = problem je v sprave diskov).
To tam neni nikto schopny kliknut pravou mysou na tentopocitac v start, alebo u W8 pravou mysou na start? V sprave diskov ma hladat ten disk v pravom okne dole a pozriet si co tamu toho je napisane.