Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows ukazuje 4 jadrá

Ahojte, potrebujem pomoc

Pred niekoľkými minútami som vymenil procesor, ale správca úloh stále ukazuje, že mám ten starý a že sa využívajú 4 jadrá.. čo mám prosím spraviť? Dik moc!

Menil som z 4100fx na 8300fx a mám w10

reset bios, vôbec ma nenapadlo, že to je to load default.. keď som dal do googlu ako sa resetuje bios, tak tam vyberali baterku... tak som si to chcel nechať ako poslednú možnosť..

Majú to tam hold zle napísané, hehe..

Každopádne vám ďakujem za rýchle reakcie..