Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista error update s chybami (Microsoft Office)

Dobrý den,

snažila jsem se najít řešení na internetu, ale bez úspěchu, krom toho, že se vždy doporučovalo vypnout antivir, což nepomohlo (používám MSE) už si nevím rady s následujícími níže přiloženými výpisy chyb a pouze jen bez hlavě skrýt aktualizace nechci.

SP3 pro Office jsem zkoušela i ručně aktualizovat, ale zobrazilo se mi dialogové okno, že Instalace tohoto balíčku se nezdařila.

Ráda bych problémy vyřešila, nikoliv od nich utíkala.

Děkuji za jakoukoli pomoc a radu.

http://www.imgup.cz/images/2015/08/19/Beznazvu1.jp g
http://www.imgup.cz/images/2015/08/19/Beznazvu2.jp g

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:
1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Skontrolujte nainštalované doplnky v Správcovi doplnkov internetového prehliadača (Nástroje -> Správca doplnkov alebo Ctrl+Shift+A) - podozrivé (neznáme) doplnky odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

4. Odvirovať počítač použitím softvéru MBAM: (najlepšie v núdzovom režime) free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.