Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CZtorrent

Zdravím, mají ty to stránky zase nějaký výpadek nebo to je jenom u mě?

Vymazané OT príspevky, držte sa prosím témy. (los)
Opäť vymazané OT príspevky, držte sa prosím témy. (los) (karel)

Měsíc po položení dotazu zamčeno, nebylo to založeno kvůli vkládání reklamy. (karel)

Asi jste si všimli, že došlo k delšímu výpadku, který byl způsoben selháním HW a výpadkem diskových polí. Přišli jsme o všechna data a obnovili jsme je ze záloh, ale bohužel část záloh byla zasažena také. Všichni uživatelé mají nyní aktivovaný/prodloužený účet o 14 dní.

O co jsme tedy přišli a co s tím:

1) 32 189 z 120 037 (26.8%) torrent souborů

Na stránce upload-lost-torrent je možnost zpětně nahrát ztracené torrent soubory. Za každý takto nahraný soubor získá ten, kdo ho nahrál, 5000 SB. Nemusíte být vlastníci těchto torrentů. Platí, že kdo dřív přijde, ...

Jestli je váš nebo jakýkoliv jiný torrent ztracený zjistíte snadno - zkusíte ho odsud stáhnout a v případě, že ho systém nenalezne, vyzve vás k jeho nahrání.

2) 60 642 z 409 749 (14.8%) obrázků

Pokud máte nějaký torrent, kde chybí obrázky a vy je máte k dispozici, nahrajte je a kontaktujte moderátory, prosím.

3) všechna nastavení uživatelských profilů včetně podpisů

Každý uživatel by si měl zkontrolovat svůj profil a případně upravit do požadované podoby.

Nevíte nějakej kontakt na někoho kdo z nich nekašle na uživatele? Jsem si kvůli přeinstalování OS nechal poslat nové heslo, ale nevšiml jsem si že emailová schránka, přes kterou jsem na cztorrentu registrovanej a kdysi jsem jí přestal používat, tak zanikla a nové heslo se teda resetlo a poslalo na neexistující mail. Na stránkách se na forum bez přihlášení dostat nedá a když jsem jim psal na FB, tak žádná odpověď.Naseedováno na profilu mám na pár týdnů a nerad bych o to přišel, ale nevím jak změnit heslo nebo email, kam by se poslalo nové heslo.

Díky