Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi na zeď

Zdravim, nevim jak pridelat wifi na zed. Jedna se o TL-WR841N, jsou tam na spodu nejake dirky, ale nevim jak je vyuzit na to pridelani.

Dekuji

Do těch dírek patří šrouby.

The diameter of the screw ranges from 3.5 mm to 8 mm, and the distance between two screws is 123 mm. The screw that projects from the wall needs around 4.5 mm base, and the length of the screw needs to be at least 20 mm to withstand the weight of the product.

1. Do steny navŕtam dva otvory s rozostupom 123 mm.
2. Do otvorov vložím zápustky (hmoždinky).
3. Do zápustky našraubujem skrutky, ktorých hlavička musú mať priemer rovný, alebo menší ako sú otvory odspodu prístroja

jsou tam na spodu nejake dirky

4. TL-WR841N zavesím otvormi na tie dve skrutky - hlavičky skrutiek vsuniem do otvorov odspodu prístroja.