Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon - hučení - pouze při zapojení

Zdravím,

pomalu před 2 lety jsem si nechal sestavit PC od CZC. Nejsem expert, ale dle mě, to šíleně odflákli .. hlavně co se týká vstupů, všech.

Mám vstup na zvuk vepředu i vzadu, funguje pouze ten vzadu, je jich tam 6 (různé), funguje ale pouze jeden .. na výstup zvuku (repráky, sluchátka apod.), jack na mikrák nefunguje.
Koupil jsem si USB zvukovku .. podobný typ jako tento https://www.alza.cz/axago-ada-10-mini-d1470921.htm ?o=1 ..
2 roky fungovalo vše v pořádku .. v pátek mi přestal fungovat mikrofon přes toto USB. Chvilku jsem to řešil, hledal kde chyba .. mám ještě 2 notebooky a další 2 sluchátka .. bohužel mi nefungovalo nic, což mě malinko zarazilo.

Koupil jsem si nová sluchátka .. https://www.alza.cz/zalman-zm-hps300-cerne-d227570 8.htm .. první dva dny fungovali naprosto v pohodě, zapojil jsem je do usb karty a absolutně žádný problém.

Dneska ráno najednou strašně šumí .. zvuk je v pohodě, ale po zapojení mikrofonu hučí .. nonstop
viz .. https://www.youtube.com/watch?v=38lwMWk-oFs&featur e=youtu.be

Dost mě trápí že to první dva dny fungovalo v pořádku.
Že když vemu sluchátka z PC do ntb v jiné místnosti, stále to dělá .. Že když zapojím jiná sluchátka, stále to dělá.
Sluchátka mají cca 1.5m dlouhý kabel, čím blíž jsem u PC, tím silnější to je .. tohle je maximální vzdálenost.

Hledal jsem to na netu, i tady .. něco jsem našel, ale žádné rady nefungovali.

Informace co vím ..
Deska - ASUS Z87-PLUS
Windows 7 64b
Ovladače aktualizované ..

Nevím co víc třeba říct ..

Může být problém s konektory, s kabelem od mikrofonu, vstupy do USB zvukovky atd., hledat vylučovací metodou, zkusit jinde. Taky nevím, proč je třeba kupovat USB zvukovku, zkusil jsi pozapínat patřičné vstupy a výstupy interní zvukovky v ovládacích panelech, nastavit úrovně na mikrofon atd ? Případně zkontrolovat propojku předních konektorů na zákl.desku...