Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dálkové ovládání

Zdravím všechny.Lidi prosím vás i když to sem asi nepatří mám problém z univerzálním dálkovém ovládání.Kody k ovladači nemám neboť mě nešel naladit set top box tak jsem to zahodil.Dnes jsem se dozvěděl že k nastavení ovladače na set top box se musí zmáčknout SAT. Přesný návod je že se na ovladači zmáčkne tlačítko SAT spolu s tlačíkem POWER a chvíly se podrží pak se obě tlačítka pustí přičemž tlačítko SAT stále svítí,zmáčknem krátce tlačítko POWER.Tlačítko SAT začne problíkávat a tím údajně hledá kod. Až se daný přístroj který chceme naladit vypne, zmáčknem tlačítko SAT. Všechno jsem udělal poté chtěl set top box zapnout a nejde. Musím ho zapnout přímo na něm, a ovladač nefunguje. Není mi jasné že když to na dálku vyplo, tedy muselo nějaký kod najít proč nelze spustit ani s tím pracovat přepínat programy atd? To samé se mi stalo když jsem naladil televizi vypla se ale nic víc. Jediné co jsem naladil bylo DVD ten samej postup všechno vyplo ale po zmačknuti POWER se dvd rozběhlo přepinam filmy atd. Prosím ještě jednou se omlouvám za to, že sem tenhle dotaz nejspíš nepatří, nemá s tímhle někdo nějakou zkušenost ? za každou radu děkuji. Je to univerzální dálkové ovládání 6v1 AN5104.Zde příkládám zboží které jsem našel na internetu je to přesně ten ovladač. http://lafamilia.cz/univerzalni-dalkove-ovladani-6 v1-an5104-p-79084.html děkuji Michal

Tak ono to tlacitko sat musis zmacknut okamzite jak sa ta vec zacne vypinat, ptz ak to zmacknes s oneskorenim, tak si to zapamata az nejaky dalsi kod ktory to skusalo. Neviem kolko milisekund mas na reagovanie, ale moc to nebude :)
Inac neviem ja taketo veci nepouzivam.