Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do školy - ASUS X555LJ - (XO077H)

Ahoj,

rád bych se Vás zeptal, jaky máte názor na tento notebook: ODKAZ ?
Ve škole bych ho používal převážně na programování, vytváření webových stránek a práce v grafických programech(Photoshop).
Je dostatečně výkonný na tyto práce? Zvládnul by i nějaké náročnější hry, třeba Team Fortress 2, Unturned..?

Nejsem si jistý s výkonem procesoru Intel Core i3 5010U Broadwell, má totiž 2,1GHz.

Jako druhý tip mám ještě: ODKAZ

Který z nich by jste si vybrali na výše uvedené úlohy + semtam nějaké hraní her?

Předem děkuji za odpověď :-)

tento notebook mám a můžu ti říct ze jsem s nim docela spokojeny, používám ho ve škole na autoked, progecad, a další programy, po koupi jsem zjístíl, že má dvě grafické karty, jednou Nvidia geforce 920M 2gb a Intel Hd graphics 5500 2gb, můžeš si vybrat, kterou grafiku používat, popřípadě můžeš využít obě najednou