Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čierna obrazovka po zapnutí.

Dobrý deň.
Už asi 2 a pol roku vlastním notebook Acer Aspire V3-571G. Doteraz mi išiel bezproblémovo, no pred týždňom mi spadol a rozbila sa mi obrazovka. 3 dni po páde mi pri používaní externého monitoru notebook fungoval bezproblémovo, no pri poslednom zapnutí začal byť pomalý, systém sa spúšťal pomalšie, taktiež som dostal blue-screen error. Od vtedy mi pri spustení notebooku naskočilo načítanie Windows, dostal som sa na plochu, no po kliknutí alebo pohnutí myšou mi notebook zamrzol a jediné, čo pomohlo bol reštart. No po reštarte sa stalo to isté, notebook sa spustil, systém načítal, no znovu zamrzol. Dnes som sa snažil notebook spustiť znovu. No po spustení mi naskočila čierna obrazovka s otázkou, či chcem spustiť Windows 7. Po spustení naskočí len čierna obrazovka a nič sa nedeje.
Je možné, že sa pri páde poškodil aj hard-disk a preto mi to nejde, alebo bude problém v niečom inom? Za odpoveď ďakujem.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ano je mozne ze sa poskodil harddisk, mozes si ho otestovat utilitou od vyrobcu (napr. je na UBCD).…
MM.. 19.08.2015 18:23
MM..
Tak teda recovery nefunguje. Načítalo sa mi to asi hodinu a potom som dostal error "Obnovenie sa nep… nový
MatMatúš 19.08.2015 20:22
MatMatúš
Otestovat ten harddisk utilitou od vyrobcu po nabootovani z UBCD. Mozno bude treba nastavit SATA mod… poslední
MM.. 19.08.2015 20:23
MM..

Ano je mozne ze sa poskodil harddisk, mozes si ho otestovat utilitou od vyrobcu (napr. je na UBCD). Mozes skusit nabootovat ubuntu z CD/USB a odzalohovat si data a skusit spustit recovery na vyrobny stav (acer tusim F11 alebo alt F11) ci to nejak pomoze alebo nie.
BTW. mohol sa aj urvat konektor alebo cokolvek, to potom je horsi pripad.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru