Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk u pc

DObrý den
Z ničeho nic mi u pc přestal fungovat zvuk. WMP vyhazuje hlašku že chybi ovladače. Ty se přeinstaloval. Zkoušel jsem je odstaranit a zase nainstalovat. Reinstaloval sem I Windows. Pořád nic. Kdysi se mi neco podobneho stalo a delal sem to nak přes Přidat HW. Ale ted tam nic není. Doufam že to neni problem s hw. Bedny nijak nešestí ani nechrastí.

U ničeho nejde zvuk ani systémové zvuky? Ty nemají s WMP nic společného.

Zkoušel jsem je odstaranit a zase nainstalovat

Zkus ve správci zařízení úplně odebrat tu zvukovku a po resetu se objeví nový nalezený hardware, bude chtít ovladače a dáš mu je.

muj pocitac/spravovat/spravce zarizeni/nazev tve zvukovky / odebrat/restartovat/nainstalovat znova

A dáváš mu ty správné ovladače? Já bych asi nejprve zkusil ty originální z CD k desce a pak teprve blbnul s jinými.
Co spustit setup od desky? Nespravilo by se to?

edit://předpokládám, že v BIOSu jsi nic nepřehazoval a samo se to nepřehodí. Ani aby to nešlo, ani aby to šlo. Spíše ti to rozhodila nějaká instalace. Pokud je tedy vše jak má být, např. zaplé reprobedny. :-)