Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon a výbava

Zdravím vás, potřebuju poradit. Našel jsem si tenhle mikrofon ( http://mikrofony.muziker.cz/dynamicke-mikrofony/vo kalove-dynamicke-mikrofony/p/4501-behringer-XM-850 0-ULTRAVOICE )
a potřebuju poradit, jaký stojan k němu vzít a co ještě. Hodlám ho používat na nahrávání do PC (převážně mluvené slovo a provizorně kytaru, jenom tak ze srandy spíš). Určitě nějakou redukci z XLR na Jack ( je výhodnější koupit celou redukci nebo si ji vyrobit? )
Jde mi hlavně o ten stojan, opravdu nevím jaký vzít... Stačí mi klasická malá trojnožka na stůl, nepotřebuju nic velkého.

Předem díky, a jaký je Váš názor na tento mikrofon? Myslím, že za tu cenu by nemusel být špatný ne? ;)

v odkaze, ktorý si dal, je výslovne napísané, že sa mikrofón dodáva aj z držiakom.
Citát z WEB-u predajcu:
"* Dodává se s robustním pouzdrem, držákem a redukcí na stativ"
Redukciu, ak si ju vyrobíš, máš istotou, že je urobená dobre, tie továrenské (hlavne tie najlacnejšie) sú niekedy vážne šmejdy.