Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir, ktereho se nejde zbavit

Zdar, mam ve svem pocitaci vir, ktery smazu, ale po dalsim zapnuti mi ho Avast zase hlasi. Nemuze byt nekde jeho zalozny program ktery ho obnovuje nekde v registrech nebo skryt na disku ??? Jakym softem to proverit ?

Už několikrát jsem narazil na vir, který byl stahován jiným prográmkem. Ten "jiný prográmek" nebyl antivirovým programem detekován a pokud antivir odstranil škodlivý virus, tenhle "prográmek" ho při příštím startu okamžitě znovu stáhnul a spustil.
Tak prozkoumej log programu Hijackthis - co se ti všechno spouští po startu nech si ho prověřit...