Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava

Pomoc s poskládáním PC
Zdravím, chtěl bych poskládat herní pc (chtěl bych, aby mi ho v obchodě i zapojili, jsem pc tupec), který by tahal primárně CS:GO a Dota2 na max nastavení grafiky na pohodu i ve větších "akcích" (cs:go=smoky , dota2=team fight)
Cena by měla být ideálně kolem těch 15-18 tisíc. Jak jsem již napsal, jsem PC TUPEC, takže prosím případně o bližší info k poslaným věcem a celkově.
Díky všem, kteří poradí.

Děkuji za čas a ochotu, ale co jsem se díval na benchmarky, tak nové hry na max detaily to moc netahá, nebyla by za podobnou cenu možná kombinace nvidia/intel, která je podle mého amatérského názoru lepší a vykonnější? Nějaký rozdíl 1-2 tisíc bych ještě možná snesl za zaznamenatelný výkonný rozdíl.

Co vlastně chceš?
Návrh levné herní sestavy střední třídy, která bude pro jeden FullHD monitor dostačující a nebo diskutovat o tom co jsi slyšel na písku od kámošů.
(jo pokud máš choutky na herní dělo, tak si navyš o desítku rozpočet)
Jinak do košíku na CCZ si to musíš naklepat a objednat sám + sestavení které je zdarma.