Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký telefon si mám vybrat ?

Dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem telefonu vybírám mezi ASUS ZenFone 5 A500KL 16GB LTE černý a jako druhý je ASUS ZenFone 2 ZE500CL Charcoal Black zásadní rozdíl je v tom že asus zenfone 2 má android 5.0 a dvoujádro 1.6Ghz
a zenfone 5 ma android 4.4 a čtyřjádro 1.2 GHz co je lepší ? děkuji

On Asus dela ruzne modely s ruznyma procesorama i v ramci Zenfone 5 a Zenfone 2. Kazdopadne ale na tom ci je to dvou nebo ctyrjadro pramalo zalezi, dulezity je typ procesoru, je nutne porovnavat jednotlive procesory - SoC jako celek, pocet jader je nicnerikajici udaj.

ty jsi to nepochopil a stezi nekdy pochopis, takze jen kvuli ostatnim ctenarum, kteri by toto vlakno nekdy mohli najit v historii: je to naprosty nesmysl, s tim, ze je neco lepsi nebo ma dokonce vyssi vykon nemaji vlakna ani jadra zadnou souvislost.