Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční router

Dobrý den, vlasním dva routery TL-WR1043ND (na každém patře jeden), dnes jsem si všim, že jede nz nich nefunguje, blikají všechny kontrolky a nejde se na něho nijak připojit, nepomůže ani odpojení a připojení z el.sítě a vůbec nejde tlačítko reset, dá se restartovat jiným způsobem, nebo je po smrti? Děkuji za odpovědi.

Zkus ještě udělat "Návrat do továrního nastavení" - mělo by to být v návodu. U mého routeru se to dělá tak, že router vypneš ze sítě, stiskneš a držíš Reset, připojíš do sítě a tlačítko pustíš. Určitě to bude podobný nebo i dokonce stejný.
Pokud ani toto nezabere, tak s ním do popelnice a do krámu pro nový :-)