Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta do 3500 kč

Poradí někdo grafickou kartu do 3500 kč která bude urcena na hry takze aby byla samozrejme ta nejlepsi .. (hry typu fifa 16 .. ) ale mam velky hacek a to aby grafika sla dat do zakladni desky chipset intel q41 express socket 775 ... najde nekdo nejakou kvalitni grafiku (nejlepe na czc.cz) ktera pujde dat do tamhlete zakladovky ? diky
Upravená veľkosť písmen. (los)

Opravdu tuto sestavu upgradovat,by znamenalo koupit vše nové. Deska podporuje starý socket,který se již nepoužívá,ani zdroj se nedá do nové sestavy použít. Z toho vyplývá nová základní deska,nové RAM,nový procesor. Využij tady bohatou nabídku sestav od M-POLa a něco si dohledej.Tu starou nech v celku na nějaké jiné využití.