Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na starší Macbooky ? Vyplatí se koupě z druhé ruky ?

Zdravíčko, jsem ted v uk, zvažuji koupi Macbooku levnějšího, použitého, přijatelná cena je pro mě kolem 10-15tis , což jsem našla pár nabídek na ebay a gumtree, modely těch notebooku jsou ale z roku 2008 apod, chtěla bych se zeptat jestli mají macy takovou životnost aby ještě i mě fungoval nějaký ten rok, díky.

Operační systém Macu a iPodu spolu má pramálo společnýho, kupovat si kvůli tomu x let starej notebook je hovadina dost hrubýho zrna, jestli chceš plynulost, kup si za těch 15 notebook se slušným CPU a RAM, nebo trochu slabší a do něj za ušetřený peníz SSD disk, plynulost bude 100krát lepší, než 7 let starý shnilý jablko :P