Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefungující bootovací flashka??

Dobrý den,
měl jsem trable s windows 10 nešlo nic systém se nespustil...obnovení továrního nastavení nefungovalo.
Vyjmul jsem HDD zálohoval data a naformátoval ho vložil zpět vytvořil bootovací flashku s win 10 nastavil bootování.

po spuštění flashka chvilku svítí/pracuje a pak si ani neškrtne a na obrazovce svítí logo MSI a pod ním kolečko načítání to trvá pár minut pak náhle tma a černá obrazovka...Prosím o radu...Mám zkusit jiny os? nebo...?

Díky za pomoc

vypálil jsem dvd opět z oficiálního zdroje microsoftu... po spuštění se na obrazovce oběvil nápis "Press any key to boot from CD/DVD...." zmáčkl jsem a mechanika začala burácet...řikám si paráda...no a pak se zase zastavila a znovu načítací kolečko a po chvilce čekám opět tmu...

A slava měl jste pravdu vyjmul jsem hdd a bootovaci disk naskočil...HDD ale normálně funguje při připojení do jiného PC přes redukci...jde udělat nějaký testík na funkčnost toho hdd? nebo budu mít novej externí disk?

Na UBCD su vsetky utility od vyrobcov diskov, nabootujes UBCD, spustis spravnu (podla vyrobcu), das full test. SATA mod musis dat v BIOSe na IDE aby utilita disk videla.
Ak je disk po full teste OK, tak na tom UBCD je aj killdisk, tym mozes zmazat prve sektory disku (1% staci, potom zmacknut Esc), aby na nom nebolo vobec nic ani oddiely. Killdisk existuje aj pre Win.

Takže quick test proběhl bez erroru ale ten kompletní už vyplivnul too many error found bla bla bla error/code 0225. killdisk jsem tam nikde ani neviděl...jen totální výmaz...no a ten mi vyhodil comand error - status code 0132

Tak změna NEJDE TO....při přiřazení oddílů na HDD a vytvoření nového oddílu na system není problém...ten nastane při spuštění instalace...ta se zasekne při kopírování souborů windows už na 0%...
pak jsem BIOS nastavil zpět na default settings a instalace nabootovala v lepším rozlišení ale nemohl jsem místo na disku přidělit vůbec na žádný oddíl. UBCD nabízí pro správu disku pár utilit ale v těch se mi nedaří docílit správného výsledku...taky mi to vyhodilo že mám ***** špatně a že windows dají nainstalovat pouze na GPT ***** (nevím jak se to jmenovalo už) při formátování nebo tvorbě oddílů je v ubcd.... Moc se v tomto nevyznám...