Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlavova stranka pre elektroniku

Poznate stranky, kde kazdy den davaju zlavy na nejaky software. Vacsinou hnoj.
Ja hladam podobnu stranku na elektroniku, potrebujem novy a lacny monitor na par mesiacov, pokym nebudem mat novy PC.
Googlil som, ale su to but americke a britske co neshipuju na slovensko.

Ak poznate nejaku lokalnejsiu, napiste.

Dik

jsi lama. tebe fak nepotřebuju provokovat, za tu ztrátu času mi nestojíš.

gigacomputer nabízí repasované pc součásti, tedy i lcd monitory, které za nízký peníz splní svoji úlohu, než je nahradíš vysněným lepším krámem.

su to but americke a britske co neshipuju na slovensko.
Ak poznate nejaku lokalnejsiu, napiste.

dostal jsi link na firmu, co dodává i na sk. pokud máš nasrané v hlavě a nepamatuješ si, co jsi psal do dotazu, není to moje chyba.

vtipalek ze provokacia.
gigacomputer je spolu s mbtechom asi najlepsi eshop na repasovanu IT techniku ty amaterko.

ondi sa to do PC, ale taketo zaklady neovlada. a este papuluje na inych. maximalna drzost. nieze by bol rad ze ked je on lenivy neschopak, co nedokaze ani googlit, tak niekto na jeho somariny mrha svojim casom. este to papuluje. daj si facku.