Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem levný notebook

Rád bych, kdyby mi někdo poradil, jakým notebookem nahradit můj starý Asus A6R (Intel Celeron M, 1,7 GHz). Mám ho asi deset let a jsem s ním spokojený. Asi končí displej. Díky moc.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. PC sestavu nechceš. (karel)

Levné notebooky jsou zatracované, že jsou pomalé, nevýkonné atd. (např. LENOVO IdeaPad G50-30, procesor Intel Celeron N2840). Chtěl jsem vědět, jestli strčí ten můj do kapsy nebo ne. A dokud ho nemám, nemůžu to posoudit.