Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor k notebooku

dobrý den chtěl bych se zeptat když si připojím monitor k notebooku jde udělat že při zapnuti notebooku se plocha zobrazí na monitoru a obrazovka na notebooku bude vypnutá? děkuji

jde při připojeni monitoru k notebooku udělat aby na monitoru bylo to co na nt protože když já připojím monitor tak tam mám jenom plochu a musím přesouvat jím že u win7 je zkratka win+p má to i windows xp?