Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc, nefunguje obraz?

Dobrý den právě mi přišel počítač od czc.cz vše jsem pečlivě zapojil a chtěl jsem poprvé spustit, ale počítač de zapne grafická karta se rozne vše funguje ale na televizi se nic neděje. Počítač mám zzapojeny v televizi protože zatím nemám monitor. Je zapojeny přes HDMI zkoušel jsem i jiný HDMI kabel ale pořád nic. Jsem zoufalý nevím co se děje a co s tím?
Cpu amd fx 8300
gpu amd r9 380 4gb
zdroj seassonic ii 620w

Jen si ho složili sami, to zas takovej rozdíl není.
Každopádně pokud ti přišel už složený, nemůžeš ho otevřít, takže jediný co může být problém je buď sama televize, její špatné zapojení či navolení vstupu, nebo chyba samotného PC.
Jediný co můžeš dělat je sehnat někoho, kdo má normální funkční monitor a zkusit to u něj, když nenaběhne, utíkej na CZC s reklamací. Nic víc, nic míň.