Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MiniPCI-E s USB do NTB

Zdravím v NTB mě odešli USB (HW závada) a chtěl bych se zeptat zda bude fungovat tento postup:

koupím tento adapter: http://www.suntech.cz/produkt/350657-delock-minipc ie-i-o-1-x-usb-2-0-typ-a-samice-full-size-half-siz e/ do něj zapojím USB hub a děj tuto WiFi http://www.suntech.cz/produkt/165974-digitus-wi-fi -usb-2-0-adapter-150mbps-realtek-rtl8188cus/ v tom MiniPCI-E slotu mám nyní wifi kartu proto bych vzal tu do USB..

Mám jen jednu otázku bude to fungovat?

Edt: Notebook nikam nenosím je doma.

čau,díky za rady nevím co se stalo ze dne na den přestali fungovat napajení do nich jde (měřeno V-metrem) ale když zapojím flasku nebo cokoliv jineho tak se maximalně problikne víc nic.Zkoušeno i jestli jde bootovat z USB taky ne a Live CD (linux) taky nic.

Skusil by som najprv len USB hub s vlastnym napajanim (na test)
P.S. ta PCIe redukcia by mohla fungovat ptz ma tusim vlastny menic 3,3V->5V, ale jednoduchsie je opravit/vyriesit napajanie stavajucich portov a ne take sialene riesenia.
.. ak by bol problem v USB signaloch samotnych, tak nepojde ani ta PCIe, ptz ta pouziva tiez len jeden USB port chipsetu stejne tak jak ostatne USB porty.