Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Růžový displej na mobilu po hard resetu.

Zdravím,

mám mobil: Huawei, Ascend Y300. A můj problém je ten, že mi nejde zapnout. Před tím, když ještě šel se mi úplně vybil a když jsem ho chtěl nabít, tak nešla najet hlavní obrazovka. Prostě jako by zamrzl. Tak jsem zkusil hard reset ale obrazovka zrůžověla a opět zamrzla, nevím si rady. Prostě pomůže pouze vyndání baterie aby se vypnul.

Omlouvám se za kostrbatý popis problému, popřípadě se budu snažit upřesnit.

Děkuji za všechny rady.

Borci, tak teď mi neuvěříte. Tatík mi poradil abych vytáhnul sim kartu a najdenou všechno najelo bez problému. Tak toto vážně nechápu :-D . Alespoň obrovské ponaučení, že si mám okamžitě zalohovat všechny fotky apod. jelikož nic takového jsem neudělal. Tak děkuji karmě, nebo něčemu takovemu, že mi to umožnila. :-D