Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mazání souborů

Zdravím, potřebuju poradit jak vymazat mediální soubory ze záloh (mají cca 200GB). Když je dám vyhledat v průzkumníkovi nebo ve Freecommanderu, tak jich asi 11000 najdou, ale chci-li je vymazat objeví se hláška, že ze zdojového disku nelze číst. Umožní mi je mazat pouze po 20 - 30 a to bych u toho zestárnul a to se mi fakt nechce. Mám Win XP pro SP2 a disky v NTFS. Předem dík za radu....

Zálohy jsou v normáních složkách nebo zpakované archivy (ZIP apod.)?
Zkoušel jsi dosovský příkaz DEL?

Spustím příkazové okno, nastavím se do adresáře D:\ZALOHA a smažu vše, co má příponu WAV i v podadresářích:

d:
cd \Zaloha
del /s *.wav

Příčinou toho hlášení může také být problém na disku. Doporučuji ještě provést kontrolu disku s automatickou opravou chyb (pravá myš na disku / Vlastnosti / Nástroje)