Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová grafika.. help.. n

Zdravím, jelikož mám už dva roky integrovanou kartu tak jsem se rozhodl investovat do lepší..

grafická karta: https://www.tsbohemia.cz/msi-nvidia-650-ti-2gd5-oc -n650ti-2gd5-oc-_d162004.html
Moje sestava:

Procesor: AMD Athlon II X2 270
Zaklad. deska: ASRock 960GM-VGS3 FX www.czc.cz...oC15zw_wcB
Ram: 2x2 GB
Grafická karta: integrovaná ATI RADEON 3000 HD GRAPHICs
HDD: 500GB
OS: Win10 Home 32bit
zdroj: 300w

Chtěl bych na tom hrát především cs:go ale zkusil bych i GTA V vím procesor není moc dobrý ale díval jsem na youtube jak má někdo stejné komponenty a rozjel to na medium to gta tak nevím a bude vše kompabilitní a myslíte že 300w zdroj bude stačí díky moc se v tom nevyznám :( ..
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ne, CS opravdu nestačí hrát na 50fps+, a prosím nerozjíždět kecy o tom, jak lidské oko "vidí" pouze 60fps, je to kravina, čím víc máš v CS fps, tím je hra pocitově plynulejší, zkus si hrát na fps_max 50 a poté fps_max 200 a uvidíš ten nehorázně velkej rozdíl. Proč myslíš že všichni hráči hrají na low detaily, malé rozlišení a +- 300fps? To že mají 144hz monitory sem teď tahat nebudem.