Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký anitirus?

Po dlouhé době, si asi dám antivirus. Nejsem sice blbec, ale hodí se to.
Takže, který antivirus je nejlepší, ale málo náročný?
Je to MS Security Essentials?
Děkuji za odpovědi

Je docela mozne, ze antivirus skutecne vubec nepotrebujes, na druhou stranu tim MS Security Essentials vylozene nic taky nezkazis. Myslim, ze je to dobry kompromis mezi minimalne zdanim zabezpeceni tveho PC a spotrebovavanym casem procesoru. Taky zalezi, jak vykonou masinu mas, pokud mas neco slabeho a setris kazde procento vykonu i RAM, tak je samozrejme jina situace nez u modernich desktopovych procesoru s prebytkem vykonu.

Nenapsal jsi jaký OS používáš. Ve Windows 8 a výše už je prý docela schopný Defender.
Ale pokud budeš opatrný, tak občasný adware jenom zlikviduješ AdwCleanerem.