Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva monitory nejdu!

Zdravím, mám otázku mam jeden monitor ktorý použivam furt, a ešte jeden ktorý som kupil za par euro (je to starší model ale funguje) ale mam takuto otazku
Mam graficku kartu z ktorej vedie jeden vystup a tam je redukcia a potom je hdmičko a ked zapojim jeden do redukcie tak ide a aj ten druhy ide ked zapojim do redukcie...
Ale tu je chyba že ja mam iba jeden vystup z grafiky a jeden zo zakladnej dosky a to je hdmi a ten zo zakladnej doski mi monitor nechce načitat monitor takže nemožem mať oba naraz prečo ? :( strašne ich chem mať
tu sumonitory https://www.alza.sk/17-lcd-prestigio-p171-d44560.h tm
https://www.alza.sk/21-5-packard-bell-viseo-223dx- d457465.htm#popis
a grafika R7 260x tušim :D
Dakujem ked mi niekto pomože strašne chcem mať dva monitory :d ale novu grafiku koli tomu nebudem kupovať :d
Zmena predmetu, pôvodne: DVA MONITORY !!NEJDU!! (los)

Tak este ani nevies ci mas na tej grafike DP alebo HDMI alebo co za konektory. Daj si tie skratky do google a pozeraj si to poriadne (obrazky). DP-VGA prevodnik je aktivny, t.j. je v tom elektronika zbytocne je to drahsie a neni 100% ista funkcnost (napajanie). Nikde som nepisal ze to pouzit nemozes, ale ak je ina moznost pouzi radsej inu moznost.

Ak mas 1 DVI-I a 1 HDMI, tak VGA monitor zapojis do DVI-I cez redukciu, a DVI monitor zapojis do HDMI cez redukciu. (vsetko pasivne bez elektroniky)