Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém se switchem

Zdravim všechny, doposud jsem měl spojené PC 1 (wifi připopojení k internetu) a ntb síťovým kabelem. Potřeboval jsem ale připojit PC2, tak jsem do PC2 dal PCI síť- kartu a všechna PC zapojil do switche. Ale ejhle, jedou vždycky 2 z nich, 1 se k síti vůbec nepřipojí. Sdílení připojení k netu je nastaveno tak, že jako DNS a brána je IP adresa PC1. IP adresy jsou všude statické. Kde bych měl hledat problém?

Specifikuj "nepripoji k internetu". Nejdou otevrit stranky v prohlizeci, nejde posta, nejde ping na IP adresu. Ty pocitace se mezisebou vidi ( ping mezi nimi ). Postni sem vypisy prikazu "ipconfig /all" u vsech tri stroju a taktez "route print" .